STORIES BEHIND PUERTO RICO PICTURES

EXPLORING DENMARK DURING HOLIDAYS

Alles hiljuti panin kuulutuse ülesse, et müün enda armast kaamerat, kellega olen nüüdseks juba aastaid käsikäes käinud. Põhjukseks, kuna soovin osta midagi uut ning mis ma ikka kogun erinevaid mudeleid, kui ehk keegi kuskil monitori taga just otsib midagi uut endale. PS! Kirjuta mulle, kui peaksid huvitatud olema, Nikon D5100 – kool.birgit@gmail.com.

Nii kaua, kuni kaamera aga müüdud ei ole, viskame pilgu peale minu viimastele päevadele. Ma tegelikult ei pidanud postitust tegema, aga kuidagi tuhin oli peal ning vola, pildid töödeldud. Mul oli külaline siin Taanis ning sõitsime autoga põhja-Taani, kus me veidi külmetasime mereääres. Sain kinnitust, et Taanis on ikka ilusaid kohti. 🙂 Mis Te olete teinud nendel päevadel?


//Just recenetly I made a post that I’m selling my dear camera. I still do and reason for it is that I would like to buy something new.. and there’s no point to collect different marks here and there. PS! If you are interested, let me know – Nikon D5100, kool.birgit@gmail.com.

As long as I haven’t sold that, I try to use it as much as possible. Actually I didn’t plan to do any post, but I felt like I would like to. I had a visitor over here, in Denmark, so we took a car and drove to North Denmark to freeze next to the sea. It was nice to see such a nice nature over here. 🙂 What you have done last days?

dsc_0306 dsc_0315 dsc_0326 dsc_0318 dsc_0334 dsc_0359 dsc_0337 dsc_0299 dsc_0329

No comments

There's no comments to this post. If you find the post interesting, let me know.

Write a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

Næste indlæg

STORIES BEHIND PUERTO RICO PICTURES